ГаляП (pry4ilok) wrote,
ГаляП
pry4ilok

ХХХ
Оператор освітлення вимкнув, підсмикнУв манжети, він тут з інтересу, а не за гроші. Ми всі з одного олова — і солдатики, і їхні жертви, випущені на сцену грати для важливої ложі Ми тут охоплені тестами і екзаменами, у нас чіпи під шкірою й датчики на вилицях. Ми захоплені високими технологіями і ницими намірами, а точніше сказати — ми загралися й захопилися. У вихорі перетворень ти сам себе угробиш, а потім — вознестися поможеш. Якщо будеш перебірливим у пальному та паші. Ми всі з однієї глини — і трупа, і ряджені в ложі, ми ті, хто випав в осад… ми падші Хтось адреналіну чим побільше хоче, хтось хоче Хонку В американських гірках вознесінь і занурень пройти перегонку, ах вкотре пройти перегонку й чкурнути надовго з цих декорацій понурих.

ОСІНЬ
Нас несе по венах вода проточна, нас несе, аж свище, наскрізна траса. Не метайте перлів, де хам їх потопче. Розривайте пута, навіть зі стразами. Осеніють наші ліси й городи, палісадник палить останні кубла, поки суд та діло, в сусіда навпроти морозцю наскубла, морозцю наскубла. Вириває вітер пальці з корінням, як же будем п’яльця в грудні тримати. В префронтальній зоні, в прибережній ріні наслідили ящери і примати. Вже виймай підпалка, підпаливсь, готовий, попливли з водою присяжні і свідки. Упускай мандрівця, не питайся, хто він, він ніхто, дитино, він іде нізвідки.

ХХХ
Не ховайте мене, як помру, й не наймайте музик. Я сама якось дам тому раду, ховалася ж досі, та ще й так капітально, як голка далебі у стозі, як в безпам’ятстві пам’ять, в німоті й без’язикості — крик. Бадьорять вас покійники, наче коханці хлистом. Ви найкращі умільці оплакати і поховати. Та смердить на весь цвинтар ваша підкладка із вати під камуфляжем, вишиваним гладдю й хрестом. Не ховайте мене — ну або, коли хочте, знайдіть. Я не віддана вам, бо не річ, не належу нікому, я підсвітка, папір під господні і титлу, і кому, я гра світла на тверді і на непочатій воді… це під шкіру чи вірус чи сором чи голод проник. Вони будуть носити мене а чи тут, а чи будь-де. Я си вийму як голка, а ви заживіть і забудьте. Не ховайте мене, як помру, й не наймайте музик…
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments