?

Log in

No account? Create an account
...Лиш кольорова тінь [entries|archive|friends|userinfo]
ГаляП

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Основоположне питання [Sep. 6th, 2019|03:03 pm]
ГаляП
Що скажуть Нідерланди? — зарепетував злякано нарід. Що скаже Европа? — стала в позу новоспечена "Європейська солідарність". Та видайте ви їм сьогодні хоч десять цемахів, вони скажуть і зроблять те, що буде вигідно їм. У них був час допитати свідків. Але вони озираються на Росію. Нідерланди ж, тим більше, вже не одну подлянку піднесли Україні.

Від обміну виграє Путін! — дружно й безапеляційно заявляють усі. Ну це як сказати. Той мішок гівна з батоксом укотре покаже себе гебістом, без принципів, честі-совісті. Нідерланди—Европа вкотре покажуть себе його фактичними поплічниками. Україна покаже себе матір’ю своїх дітей. Може, вперше, але, дуже хочеться сподіватися, не востаннє. Путін, відтак, у глобальному сенсі - програє.

…«Когда б ви зналі із какого сора…» - писала Анна наша Горенко. Про поезію. Люди навряд чи часто задумуються над тим, що свої дорогі й дорогоцінні життя отримують із взаємодії тих органів, які вживаються у брудну лайку. А зачинають його у процесі, який за одних обставин — акт кохання, а за інших — насилля й гвалтування. Але завжди — стидний і або під кущами, або за зачиненими дверми. Не задумувалися, чому? Я задумувалася… Ніц не придумала. Здавалося б, життя зачинати треба у святая святих, а церква жінку туди навіть не пускає. Тільки чоловіка.
Все виростає зі свого грунту. А хто — з чужого, хто стидається або зневажає свій грунт, хто пудрить свою невдобу, замість того, щоб удобрювати, — хто обманює себе й марно намагається обманути розвідки сусідніх країн, той розплатиться свободою …ну й ґрунтецем.

Ви не повірите, але лубковий народ на ваших профілях у кетягах калини — це не тільки Мазепа, а й той, хто на нього доніс, — Кочубей. І це не тільки Стус, а й його іуда Медведчук, що вже в зубах нав’язнув. І це не тільки пресловуті 25, а й не менш пресловуті 75. Хто б із цих двох не переміг, фундаментальні патріоти — чи зелені коники-стрибунці, це був би не народ. Народ зачинається не з дефініції й навіть не записаної (а писарі — хто, до речі?) історії, не з прапора й гімну. Народ теж зачинається з малого, зневаженого і обпльованого — з людини.

...Пам’ятаю, студенткою 22 травня виряджалася в синю блюзку та жовту спідницю і йшла в парк Шевченка небезпечно дражнити кагебістів. Наївно — але більше тоді система не дозволяла. Сьогодні ніхто не обмежує українців у творенні й розбудові своєї держави. Проте ми як народ не виросли вище національного прапора і вишиванок. Тому й кінчаємо ефектно, але дуже швидко. І безрезультатно. Подражнили, покричали — й кінчили. Покидалися кізяками — а стайні, загиджені віками, хай хтось за нас чистить. Ми тим часом будемо чекати, коли згинуть наші воріженьки...

Була така історія. Ізраїль і палестинське угруповання "Хамас" обміняли полоненого ізраїльського солдата Гілада Шаліта на 1027 палестинських в’язнів. Ізраїль не дуже зважає на «занепокоєння» близьких чи далеких сусідів, але несе відповідальність і береже своїх громадян. Скажете — бо він має гроші. А я скажу — саме тому він і має гроші. Куди ж наші можливості зникають? У яку прірву йдуть наші гроші, ресурси?

У прірву між церквою з томосом — і совістю. У прірву між показним патріотизмом і людяністю. У прірву між подвигом, який лишиться світильником для нащадків, — і закланням, за яке держава виплатить кілька десятків тисяч гривень і вмиє руки.

Основоположне ж і вирішальне питання для нас — що виберемо: своїх людей чи глибоке занепокоєння сусідів?
linkReply

Comments:
[User Picture]From: promonaut
2019-09-06 03:20 pm (UTC)
Ми виберемо жидівських радикалів, котрі помістили бомбу в літак і наказали пілоту обстріляти кабіну, але вже по тому, як ізраїльский супутник помітив пересування кацапського "Буку" Україною...
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: pry4ilok
2019-09-07 04:46 am (UTC)
Не чула... Тим більше якщо весь світ під сіоністами і бреше, вибирати треба ближнього. Він єдиний, кого ми можемо розглянути зблизька. Але і в такому разі нема гарантії, що не сховав він камінь за пазухою...
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: promonaut
2019-09-07 02:40 pm (UTC)
Щось ти мало чула.
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: pry4ilok
2019-09-07 05:07 pm (UTC)
Бо не дуже й прислухаюся, все воно білий шум...
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: promonaut
2019-09-08 10:16 am (UTC)
Побачив, що ти в мене не в друзях і ще й заблокована! :)))))))))))
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: pry4ilok
2019-09-08 10:43 am (UTC)
Хочеш сказати, що ти цього не знав!:))) Сам же й зробив. Ольо,я тебе за довгі роки нашого спілкування вивчила, не сумнівайся... Навіть знаю, чому ти про це заговорив, - побачив, що я сьогодні заходила на твою сторінку...
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: promonaut
2019-09-08 10:46 am (UTC)
Ні, бігме не знав!!!
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: pry4ilok
2019-09-08 11:07 am (UTC)
Та ладно!:)) Я все одно тебе знаю, Ольо...
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: promonaut
2019-09-08 11:11 am (UTC)
:))))
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: stefan_blog
2019-09-15 07:19 am (UTC)
по іншій конспірології - уламки літака вже готовими завезли в Україну.

сам схильний сприймати що цілком навмисне мали поцілити російський літак, бо ефект збитого ізраїльського літака (чи вибухнотого) над Чорним Морем при Кучмі показав що Україну легко попускати в експертному середовищі, навіть на скандалі з "кольчугами" вигравались політичні бали в той час як можна було доказати монтованність мельничуковських плівок.

у світі так, що ніяка "велика сила" нізакого не заступається, натомість зі слабших беруть вигоду обидві геополітичні сили (траплялась дискусія конспірологів в фб кому вигідна була загибель Гії - американцям чи росії, хто проти кого, хоча виглядало радше так що слабкістю держави скористались обидви сторони, не заважаючи і не спиняючи одна одну по принциповим питанням політично-конспірологічної міфології, тобто, казок для народу).

і ще дуже важливе: довіра до надприродніх зливів інфи :) СВого часу і зараз безастережно була мода на одних комбінаторів, скоро це може минеться, але основне це не інформація якою вони обдаровують про Тайни буття, а ВІДЧУТТЯ причетності до цих таїн, зовсім як у цьому фільмі про синхронізацію і спасіння людства: https://en.wikipedia.org/wiki/The_Box_(2009_film)

бо у конспірологічній свідомості - коли треба спасати людства(-о) -довіра виникає до будь-яких казок, навіть якщо вони насправді синхронізовани на глибинному рівні бутті і всі наші реакції і жертви заздалегідь прораховані "понад часом та простором" %)

upd, до речі, в bozhevilny_krsr - нове накладене відео)(з кліпу 2011-ого)

Edited at 2019-09-15 07:21 am (UTC)
(Reply) (Thread)