ГаляП (pry4ilok) wrote,
ГаляП
pry4ilok

Просто зроби комусь добре. Це діє

Погортала соцплатформи. Пози-заклики, замасковані пропозиції, нарікання, відчайдушні апеляції до розуміння й мовчазні волання розуміння. Частіше — мовчазні й агресивні, більше схожі на вимогу. Так людина в агонії вимагає рятівного заштрику. Коли відпадають, як торішнє листя, благопристойна міміка й гуманістичні декларації, коли втопиш брата, лиш би самому вибратися. Часто — невдало замасковані під звичайну жвавість, хоч то самотність обізвалася у хаті-пустці. Часто — як закидання вудочки, дражлива тема, що викличе рій відгуків. Бо просто хочеться поговорити. Часто — хвороблива залежність. І всі хочуть-хочуть-хочуть. Мовчки, хитро, скривджено, боком, у смислі непрямо, але розумному досить, відверто, вимогливо. Останнім щастить найбільше. Бо кожна неприкаяна, загублена на польовому осінньому путівці, падша, як цукровий буряк із полуторки, душечка хоче, щоб її підібрали… Громіздко вийшло, Фаріон мене відшмагала б. …А чи треба? Вже так зашмагали одне одного, що смерть нам прийде не від воріженьків, а від втрати крові.

…Як і більшість практичних життєвих істин, ця прийшла з досвідом. Щоб було тепло в хаті, ми топимо в грубі. Щоб було комфортне середовище, ми добираємо оточення. Інколи просто муторно, нє, причина є, але її годі шукати, — тоді виносиш із хати оберемок одягу для безхатьків, даєш гроші вбогій людині на касі, переводиш через дорогу … одне слово, стимулюєш їх відчути, хай на мить, щастя, удачу, тепло ліктя! І це діє. Як — важко сказати. Але щастя, удачу, тепло ліктя відчуваєш ...ти сама.

Стань перед дзеркалом і простягти руку, наче щось комусь пропонуєш. Що бачиш? А бачиш, як насправді щось пропонуєш ти не комусь, а сама собі. А тепер греби до себе. Ага! Бачиш, насправді ти гребеш від себе. Так воно діє в цьому парадоксальному світі дзеркал та іншої оптики. Крихти матер’яльного можуть вводити нас в оману. Матер’яльне — це той наркотик, передоз якого веде до смерти, а віддавання — це коло життя, обмін і оновлення. Не даси — не отримаєш, хоч гопки скачи, як казали покійні мама. Тобі кепсько — не шукай, на кому б зігнати злість. Просто зроби комусь добре.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments